Ekipa z Warszawy powraca w 12-ej części sezonu WARSAW SHORE pod szyldem „Extremalna vixacja”. Wraz z największymi „gwiazdami” programu w pięknym domu zawitają również terminatorzy, którzy naprawdę nieźle namieszają. Ciekawe kto z nich zostanie z nimi  na dłużej… .

Losy Warsaw Shore oraz ich huczne imprezy od wielu lat śledzą tysiące polaków również za granicą, tylko co zrobić, gdy nie mamy dostępu do polskiej telewizji?  Gdzie obejrzeć Warsaw Shore online lub w czasie rzeczywistym? Już spieszę z odpowiedzią!

 

Gdzie obejrzeć Warsaw Shore za granicą?

Pierwszą opcją (płatną!)  będzie internetowa telewizja np. Wizja – polska telewizja za granicą. Dzięki wykupieniu dostępu możemy śledzić losy Ekipy z Warszawy na bieżąco w czasie rzeczywistym. Z całą pewnością będzie to idealna opcja dla większości z Was. Ale jeśli program jest dla Ciebie emitowany za późno lub na przykład musisz być o tej godzinie w pracy – lepszą opcją będzie dla Ciebie obejrzenie przygód Warsaw Shore online.

Warsaw Shore online

 

Odkąd na ekrany wszedł nowy sezon Warsaw Shore 12, ludzie namiętnie przekopują internety żeby śledzić losy swoich bohaterów. Chciałam Ci więc dać trzy sprawdzone przeze mnie możliwości śledzenia losów Ekipy z Warszawy.

Jedną darmową oraz dwie płatne.

warsaw shore online

Warsaw Shore gdzie oglądać za darmo? 

VIDEOPENNY.NET – jest to portal oferujący darmowe oglądanie programów, filmów i seriali. Jakość połączenia niestety nie zawsze pozwala na bezstresowe dokończenie odcinka Warsaw Shore online, ale… jest to zawsze jakaś opcja.  Strona dużo lepiej funkcjonuje w dzień, gdy nie ma na niej dużego obciążenia i liczba oglądających jest znacznie niższa niż wieczorami.  Niestety musimy się też pogodzić z licznymi  reklamami i wyskakującymi okienkami.  

ZALUKAJ.COM – Portal niby płatny i ja również korzystam z niego jako VIP, ale!  Na ZALUKAJ być może uda Ci się obejrzeć odcinki Warsaw Shore za darmo za dnia, w momencie gdy na stronie będzie mały ruch.  Bez konta Vip mogą jednak pojawić się niechciane reklamy lub jakość sygnału może być gorsza. Mimot o wypróbuj, być może darmowe korzystanie z serwisu spełni Twoje oczekiwania. 

 

EKIPA Z WARSZAWY OPCJE PŁATNE:

Warsaw Shore Sezon 12 

ZALUKAJ.COM – czyli portal, na który postawiłam ja. Jak pisałam wyżej można tam obejrzeć Warsaw Shore za darmo, ale nie zawsze się to udaje.  Zalukaj daje jednak bezproblemową możliwość oglądania Warsaw Shore za granicą w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ konto VIP kosztuje niecałe 15zł za miesiąc lub około 40zł za 3 miesiące. To atrakcyjna cena, która w swoim pakiecie zawiera oczywiście nie tylko dostęp do nowych odcinków Warsaw Shore, ale również całej masy innych filmów/seriali. Odcinki się nie zacinają, nie ma jakiś zbędnych reklam… zdecydowanie polecam wszystkim mieszkającym za granicą, by Ekipę z Warszawy śledzili właśnie tutaj. Znajdziecie tam wszystkie sezony i odcinki WS!

PLAYER.PL – pewny portal, z którego korzysta całe mnóstwo osób. Niestety osoby mieszkające za granicą nie zobaczą na playerze Warsaw Shore za darmo. Żeby  śledzić losy Ekipy z Warszawy trzeba po prostu wykupić miesięczny pakiet w wysokości 50zł. Dla prawdziwych miłośników ekipy cena nie powinna jednak stanowić problemu… Wybór należy jednak do Ciebie.

 

Koniecznie daj znać gdzie Ty oglądasz Warsaw Shore! A może polecisz jeszcze inne sprawdzone strony? 

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment