Okres przedświąteczny czy inne okazje to czas, kiedy wiele osób rozmyśla o tym, jaki prezent wybrać dla swojej rodziny, czy znajomych. Podarunek taki musi być gustowny, praktyczny i dawać wiele radości. Bardzo ciekawym i kreatywnym pomysłem jest CEWE FOTOKSIĄŻKA czy CEWE FOTOKALENDARZ. Będą one z pewnością służyły przez długi okres czasu i za każdym razem wzbudzały przyjemne wspomnienia oraz emocje. W dalszej części przedstawiamy dwa interesujące pomysły na prezenty w postaci fotoksiążki i fotokalendarza, którymi możemy obdarować najbliższe osoby.

 FOTOKSIĄŻKA

 

CEWE FOTOKSIĄŻKA

CEWE FOTOKSIĄŻKA to lider w branży fotoksiążek, który oferuje bardzo interesującą usługę w postaci stworzenia własnej książki ze zdjęciami. Do dyspozycji jest bardzo wiele opcji takich jak format książki, styl, kolorystyka czy układ zdjęć. Dzięki temu możemy w indywidualny sposób stworzyć książkę ze zdjęciami dostosowaną do preferencji osoby, która ma ją otrzymać. Bez problemu możemy umieścić zdjęcia na całej stronie dla osób starszych czy ciekawe ramki dla nastolatków, którzy będą chcieli pochwalić się prezentem przed znajomymi.

Sam proces wykonania takiej książki jest bardzo prosty i zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż szukanie prezentu w sklepach czy galeriach handlowych. Jedyne co musimy zrobić to wejść na stronę internetową, wybrać konkretne opcje książki, wgrać zdjęcia i zamówić ją. Proces ten nie jest skomplikowany i poradzi sobie z nim nawet osoba, która nie zna się ponadprzeciętnie na nowych technologiach. Książkę taką możemy odebrać w punkcie lub otrzymać przesyłką kurierską co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.

CEWE FOTOKSIĄŻKA jest również bardzo kreatywnym pomysłem, gdyż możemy umieścić w niej różne zdjęcia i wykonać ją według najróżniejszych planów. Dla osób starszych doskonałe będą zdjęcia rodziny, dla małżonków np. wspomnienia z podróży poślubnej czy samego ślubu a dla młodych zdjęcia z wakacji, czy wypadów z przyjaciółmi. W książce takiej możemy również umieścić fotografie związane z hobby osoby, która ma ją otrzymać np. zdjęcia ulubionych piłkarzy czy zespołu rockowego.

 

CEWE FOTOKALENDARZ

Kolejnym bardzo ciekawym sposobem na stworzenie praktycznego i oryginalnego prezentu jest fotokalendarz. Jeśli uznamy, że będzie to lepsze rozwiązanie niż fotoksiążka – będziemy mogli takowy wykonać w podobny sposób co samą książkę. Proces jego projektowania jest prosty dzięki przyjaznemu kreatorowi, w którym możemy wybrać wiele opcji dotyczących charakteru, kolorystyki czy układu graficznego.

Foto kalendarz oprócz umieszczenia samych zdjęć posiada również rozpiskę z datami i dniami. Jest to bardzo dobry pomysł na połączenie praktycznego prezentu z przypomnieniem osobie obdarowanej miłych chwil z jego życia. Za każdym razem, gdy będzie ona spoglądała na swój kalendarz, zobaczy zdjęcie z wakacji, z miejsca w którym była czy swojego ulubionego idola. Fotokalendarze dostępne są w wielu wersjach, a szeroka możliwość personalizacji daje wiele różnych opcji do wyboru.

Z pewnością będzie to bardziej trafiony pomysł niż kalendarz z przypadkowymi fotografiami z księgarni.

fotokalendarz na prezent

Dlaczego fotoksiążka i fotokalendarz są dobrymi prezentami?

Fotoksiążkę i fotokalendarz warto podarować z kilku różnych powodów. Pierwszym z nich jest atrakcyjna forma prezentu. Będzie on używany z radością w przeciwieństwie do nieporęcznych figurek czy kubków, które zalegają na kuchennych półkach. Taki prezent jest też bardzo kreatywny, gdyż możemy dostosować go do osoby obdarowanej w bardzo dużym stopniu. Będzie on idealny zarówno dla osób starszych, młodych czy pasjonatów konkretnego hobby.

Produkty takie są też atrakcyjne cenowo, co jest ważnym elementem. Dzięki nim za niewielką sumę możemy zrobić komuś wiele radości. Wykonanie takiego prezentu jest również bardzo proste i nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Jeśli zatem nie mamy możliwości wyszukiwania prezentu idealnego w sklepach, warto wejść na stronę i podczas jednej wizyty na niej stworzyć taki prezent.

Dostarczona paczka do domu będzie również poręczna, a my małym nakładem czasu zyskamy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju prezent.

 

*artykuł sponsorowany

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

1 Comment

  1. Fotoksiazka to faktycznie świetny pomysł na prezent. Polecam dobrze przejrzec sobie zdjecia. Zdjęcia mogą być wykonywane zarówno za pomocą profesjonalnej lustrzanki, jaki i najprostszego smartfona. Nie ma tutaj takiego znaczenia jakosć bo to ma być fotoksiązka do użytku domowego ale nie na wystawę. Ważne, żeby oddawały to, co dla Ciebie ważne – ostatnie wakacje, spotkania w rodzinnym gronie czy w gronie przyjaciół. Po prostu wszystko, co godne zapamiętania.

    Przeglądanie zdjęć w fotoksiazce wydaje mi się o wiele wygodniejsze niż w komputerze.

Write A Comment