Jeśli spytacie czy Psi Patrol nam się znudził, chórem odpowiemy, że nie! Absolutnie nie ma takiej opcji. A od kiedy odcięłam dzieciaki od telewizora, chrapka na takie kreatywne gazetki jeszcze wzrosła. Tak więc dziękujemy Media Service Zawada, że tworzycie tak świetne wydania!

 

Media Service Zawada

Publikacje od MSZ są z nami już bardzo długo i niezmiennie ratują mi czasem życie. Nie wiem czy wiecie, że firma ta to zdecydowany lider na rynku, jeśli chodzi o wydawnictwa młodzieżowe i dziecięce. I zapewne, jeśli kupujecie w sklepach gazetki dla swoich maluchów, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że pochodzą one właśnie od MSZ. 

Ja uwielbiam zatrzymywać się w sklepie przy dziale z gazetkami. Lubię to teraz, ale lubiłam to również za dzieciaka. Ogromnie się cieszę się zatem, że MS obdarowuje moje dzieci tak bogatymi pakami… .

 

KREATYWNE GAZETKI

Dziś chciałam pokazać Wam nieco inne wydania niż ostatnio. To kreatywne gazetki z Psim Patrolem; jedna z nich to, że tak powiem nowoczesna „malowanka”. Wystarczy zmoczonym pędzlem pomalować wykropkowane elementy, by obrazki nabrały kolorów tęczy. Rewelacyjna sprawa również dla tych najmłodszych.

A druga gazetka to skarbnica zagadek, labiryntów, dopasowań i wyklejanek. Całkowity pożeracz czasu, co bardzo cenię, bo są momenty, że po prostu muszę czymś moje dzieci zająć,  by w spokoju popracować. 

 

Na zdjęciach możecie zauważyć, jak wspólnie wyklejają jedną z rozkładówek. Uwierzcie, że to naprawdę świetna zabawa ćwicząca spostrzegawczość !

 

A Wy lubicie zajmować dzieciaki takimi kreatywnymi gazetkami? Jeśli masz jakieś w dom koniecznie zobacz, kto je wydał i daj znać, czy to nie czasem Media Service Zawada 😉 
fajna zabawa z dzieckiem naklejki 3 latka naklejki psi patrol wyklejanka psi patrol zabawa brat i siostra kreatywne zabawy przedszkolakakreatywne gazetki

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment