Co powiecie na wielkanocną sesje dziecięcą w domu? Da się zrobić? Oczywiście, że tak i dziś Wam to udowodnię.

 

Sesja wielkanocna

Sesja wielkanocna właściwie od samego początku kojarzyła mi się z pastelowym tłem i tematycznymi dodatkami. Nie miałam jednak na to wszystko konkretnego pomysłu i długo chodziło mi po głowie, jak w prosty sposób mogłabym uwiecznić w moich kadrach dzieci w wielkanocnej aranżacji. Próbowałam się inspirować innymi fotografiami, ale nie chciałam wydawać fortuny na te wszystkie dodatki. Chciałam też uniknąć kupna gotowego tła fotograficznego… .  Główkowałam i główkowałam aż w końcu stwierdziłam DOŚĆ, trzeba zebrać dupkę i iść po prostu do sklepu. Przyznam Wam szczerze, że w moim wypadku to był dobry impuls. Ale tak naprawdę spontaniczne zakupy bez zarysu aranżacji sesji mogły też skończyć się dość rozrzutnie… .

Sesja wielkanocna aranżacja

W celu stworzenia aranżacji sesji wielkanocnej postanowiłam wybrać się do TEDI`ego. W sklepie roiło się od zajączków, kurczaczków, jajek i masy innych rzeczy związanych z Wielkanocą. Uznałam jednak, że spróbuję wydać, jak najmniej a część dodatków wykonam sama. Najdroższym zakupem okazała się drewniana drabinka, która kosztowała…. aż 8 euro! 😉 Do tego koszyczki, pudełko z zajączkiem, papierowe foremki do babek, pisanki oraz techniczne papiery do rękodzieła czyli… zwyczajne kolorowe kartki z bloku technicznego. Ach, w koszyku znalazły się też sztuczne kwiaty a`la trawa, różne opaski dla dzieci oraz dekoracje do rękodzieła, których jeszcze nie wykorzystałam.

Łącznie na moje zakupy wydałam ponad 50 euro. Uważam, że to niewiele, gdyż tak naprawdę aranżacja sesji wielkanocnej wyszła naprawdę pięknie, a w torbie zostało jeszcze kilka rzeczy, które z pewnością wykorzystam do innych zdjęć.

Sesja wielkanocna dzieci

Sesja dzieciom sprawiła wiele radości, zwłaszcza moim, które kochają pozować przed obiektywem. Ale na zdjęcia zaprosiłam też dwie urocze blondynki, które spisały się rewelacyjnie. Sesja zdjęciowa dzieci to nie tylko super zabawa, ale również sposób na zatrzymanie czasu i zachowanie uroczych wspomnień na długie dłuuuugie lata.  A  może też genialny pomysł na prezent dla dziadków?

 

Dajcie znać co myślicie o takich zdjęciach? Skusilibyście się na wielkanocne zdjęcia swoich dzieci?

sesja dziecięca wiosna sesja wielkanocna dzieci sesja wielkanocna w domu sesja wielkanocna sesja wiosenna dziecisesja wielkanocna aranżacja

ZDJĘCIA WYKONUJĘ W GEHRDEN – OKOLICE HANNOVERU 🙂 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment