Najlepsza prasa dla dzieci? To ta, która trafia w nasze ręce!

Jako mieszkanka Niemiec nie mam swobodnego dostępu do polskich czasopism. Oczywiście mamy tutaj polski sklep, ale magazyny dziecięce są w nim niezwykle ograniczone i drogie! Dlatego ogromnie się cieszę, że co jakiś czas dostajemy obfitą paczkę od wydawnictwa Media Service Zawada, która wręcz rozpieszcza moje dzieci.

 

Gazetki dla dzieci?

Będąc dzieckiem kolekcjonowałam gazetki bardzo chętnie i dobrze pamiętam, że była to niesamowita frajda. A na chwilę obecną gazetki umilają czas wolny moich dzieci. Niestety nie są oni jeszcze w stanie wykonać wszystkich zadań, jakie owe magazyny skrywają ( a uwierzcie jest tam tyle wartościowych ciekawostek i łamigłówek!), ale pomimo to są w pełni usatysfakcjonowani obrazkami, opowiadaniami i naklejkami z wizerunkiem swoich ulubionych bohaterów.

Również książki… 

A no właśnie, bo oprócz gazet MSZ wypuszcza w obieg też cudowne kolorowanki i  książeczki! Kochamy te książki z grubymi kartkami, bo ogląda się je bardzo wygodnie. Ale duże wrażenie zrobiła na nas tym razem również książeczka z… MAGICZNĄ LATARKĄ! Pomysłowość tych, którzy ja zaprojektowali – mega!

Dziś pokaże Wam jednak nasze wszystkie nowości z poprzedniego miesiąca, a nawet dodam film, na którym otwieramy całą pakę od Media Service Zawada – zapewne sporą część z zaprezentowanych rzeczy widzieliście na sklepowych półkach?

A może nawet kupujecie swoim dzieciom któreś z tych magazynów?

ksiazki dla dzieci ksiazeczki psi patrol magazyn lol media service zawada naklejki lol psi patrol bajka media service zawada

A tutaj możecie zobaczyć spontaniczną reakcję moich dzieci z rozpakowywania paczki od Media Service Zawada.

Filmik jest totalnie zakręcony – wydawnictwo MSZ nazwałam hurtownią, a kartki stały się okładkami… także ostrzegam – nie jest perfekcyjnie, a dzieci pokazują swoje drugie oblicze 😉

Potraktujcie nas ulgowo i śmiejcie się razem z nami.

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

3 komentarze

  1. OMG! Moje dzieciaki padły by z radości! Psi Patrol to jedna z ich ulubionych bajek!

  2. Ta książeczka z latarka jest świetna ! Pomysł genialny, zaopatrzenie w nią swoich przedszkolaków ❤️

Write A Comment