Uwierzycie, jak powiem, że Little Pony znam od dziecka, ale bajkę z ich udziałem obejrzałam dopiero, jak urodziłam córkę? Naprawdę. Kolorowe koniki od małego były w moim otoczeniu, koleżanki w podstawówce zajmowały się ich kolekcjonowaniem, a ja wiedziałam po prostu, że to Little Pony i tyle – nigdy nie przyjrzałam im się bliżej, aż do teraz.

Zobaczcie tylko, jak wielka musi być magia tej bajki, że od lat 90-ch robi furorę aż do teraz! Koniki Little Pony niewątpliwie są ulubieńcami wielu dzieci, w tym również mojej córki.

Zabawki Little Pony

Zabawek Little Pony znajdziecie całą multum i tak naprawdę nawet nie trzeba jakoś specjalnie szukać. Wypełniają mnóstw sklepowych półek i sklepów z zabawkami, a dla leniwych – można je zamówić również online. Ja chciałam Wam dziś pokazać wodną zabawkę Little Pony wydawnictwa Media Service Zawada, które można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl. 

Zapraszam głównie do obejrzenia filmiku. na którym zobaczycie, co dokładnie wchodzi w skład tej wodnej zabawki Little Pony oraz co fajnego skrywa w sobie książka. Jestem pewna, że Wasze dzieci będą zachwycone wodnymi konikami tak, jak i moja córka.

zabawki little pony little pony zabawki little pony

A Wy kojarzycie Little Pony jeszcze ze swojego dzieciństwa?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

  1. Nie wiedziałam, że jest tyle możliwości, jeśli chodzi o pony i zabawę w wodzie. Muszę przepatrzeć zabawki w tym roku, bo niedługo święta, a wiesz, jak to tam jest z prezentami. Niby czasu od groma, ale jak już przyspieszy, to to będzie masakra. Dzięki Ci wielkie za inspirację <3 ,

Write A Comment