Nasza walka o odporność trwa, a wszelkie przymusowe spędzone w domu dni staramy sobie umilać fajnymi zabawami i ulubionymi postaciami z bajek. Dziś chciałam Wam przedstawić kilka naszych nowości od Textiel Trade, które dotarły do nas już jakiś czas temu. 

 

Textiel Trade 

Textial Trade to hurtownia odzieży i produktów dziecięcych na licencji Disney, a więc znajdziemy u nich mnóstwo rzeczy ze wszystkimi popularnymi postaciami z filmów i seriali takich producentów jak DisneyMarvelNickelodeon czy Dream Works i wielu innych. Ubrania dziecięce, ubranka niemowlęce, buty, dodatki, pościel… – po prostu bajkowy raj! Niestety nie zamówimy u nich pojedynczych sztuk, ponieważ to typowa hurtownia, ale ze względu na bardzo atrakcyjne ceny warto wziąć pod uwagę mały hurtowy zakup.  W pełni usatysfakcjonowane będą tutaj głównie firmy i sklepiki z odzieżą dziecięcą, bo pomimo że hurtownia znajduje się na terenie Holandii – ma bardzo tanią wysyłkę do Polski niezależnie od ilości zamówionego towaru.

Szlafrok z autami

Szlafrok z autami to zdecydowanie ulubiony produkt ze wszystkich tych, które pokazałam Wam na filmiku. I bardzo ubolewam nad tym, że nie udało mi się pokazać go na zdjęciach w wodnym środowisku, nic jednak straconego – gdy tylko całkowicie się wykurujemy zrobimy świetną fotorelację na basenie, a następnie pochwalimy się nią na blogu!

Skarpetki dla dzieci

Czy Wam też giną w domu skarpetki? Niejednokrotnie zastanawiałam się czy to pralka je pożera czy może jakieś inne stwory… . Skarpetek dziecięcych zatem nigdy dość,a tym bardziej tak fajnych! Bo jakie dzieci nie lubią nosić rzeczy z ulubionymi postaciami z bajek? Na załączonym filmiku pokazałam Wam również sposób, w jaki skarpetki zostały spakowane – cudowny pomysł na skromny prezent, który z pewnością ucieszy dzieciaki.

 

KONKURS!

I to na co czekaliście już od dawna – konkurs, w którym do wygrania są dwa komplety dziecięcej pościeli od TEXTIEL TRADE. Jestem pewna, że Twoje dziecko będzie oczarowane. Do wyboru macie:

  • dziewczęcą pościel z misiami
  • chłopięcą pościel z żółwiami

Aby wygrać wystarczy w komentarzu poniżej lub w poście konkursowym na facebooku odpowiedzieć na pytanie, którą pościel wybierasz i dlaczego to właśnie Twoje dziecko ma ją wygrać. Warunkami uczestnictwa jest polubienie mnie na facebooku i udostępnienie postu z facebooka lub tego wpisu na swojej osi czasu publicznie.

Dobrowolnie można również zasubskrybować mój kanał na YouTubie.

Konkurs trwa do końca lutego! Ze zwycięzcami skontaktuje się osobiście w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody (wysyłka na terenie Polski lub Niemiec).

szlafrok dla dziecka

tekstiel trade ubrania disney

Zachęcam do udziału w konkursie!

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment