Pidżamersi online nie goszczą co prawda na ekranie naszego telewizora tak często, jak Psi Patrol ale odkąd mamy kilka gadżetów z nimi związanych – częściej interesujemy się ich przygodami. I tak naprawdę zaczęło się od niepozornych książeczek, a dziś do naszej kolekcji doszła kolejna.

Pidżamersi

Pidżamersi to francuski serial animowany, który w 2016 roku zadebiutował na polskim kanale Dinsey Junior. Bohaterami kreskówki jest troje dzieci, które za dnia są zwykłymi dzieciakami, a nocą aktywują swoje połączone z pidżamami bransoletki i przeobrażają się w Pidżamersów, po czym rozwiązują zagadki, walczą z przestępcami i przeżywają niesamowite przygody. Prawda, że interesujące? Wyobraźnia dzieci jest przeogromna i uwierzcie mi – nie ma granic, a więc wiele maluchów z przyjemnością z pidżamersami się utożsami.

Pidżamersi – książka od MSZ

Na rynku ukazuje się coraz więcej gadżetów związanych z tą fantazyjną bajką. Książki, gry i puzzle są tak pospolite, że każdy znajdzie i wybierze coś w sam raz dla siebie. U nas królują zdecydowanie książki, a dziś do ich kolekcji dołączyła kolejna. Tym razem jednak jest to książka wydawnictwa Media Service Zawada, do której dodatkiem są świetne puzzle. Z pozoru proste, bo wystarczy połączyć ze sobą tylko i wyłącznie dwa elementy, ale jednak… pozory bywają mylne. W grze należy wytężyć wzrok i doszukać się cieni konkretnych postaci. To świetna zabawa i prawdziwa frajda dla dzieciaków, a zwłaszcza samych fanów Pidżamersów.

Pidżamersi online

Przyznam szczerze, że z zainteresowaniem się tą bajką było u nas zupełnie inaczej niż u większości z Was. Najpierw były książki, a dopiero potem kreskówka na szklanym ekranie. Książkowe postacie zainteresowały nas na tyle, że postanowiliśmy wyszukać pidżamersów online. Jako, że nie oglądamy telewizji na żywo, nigdy wcześniej nawet przypadkowo nie włączyła nam się bajka z tymi bohaterami, a ich losy gdyby nie książki byłyby nam naprawdę zupełnie obce. Na początku ciężko było mi znaleźć Pidżamersów w internecie, ale okazało się, że odcinki są dostępne online na Netflixie, z którego korzystamy na co dzień.  A Wy również oglądacie pidżamersów online czy wyczekujecie do emisji odcinków na żywo w telewizji?

pidżamersi bohaterowie pidżamersi gra pidżamersi zabawki pidżamersiKsiążeczkę z puzzlami Pidżamersów kupicie m.in na stronie www.ksiazeczkibajeczki.pl

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment