Opowiedz mi Babciu, jak to wtedy było, kiedy jeszcze ani mnie ani mojej mamy na świecie nie było… Co lubiłaś robić, kiedy byłaś mała? Czy Twa pamięć jest jeszcze na tyle trwała? Jakie miałaś koleżanki, jakie ubrania nosiłaś? Czy w Twoim dzieciństwie szczęśliwa  bardzo byłaś? 

 

Prezent na Dzień Babci

Gdy tylko ta wspaniała książka wpadła w moje ręce, wiedziałam, że to doskonały pomysł na prezent na Dzień Babci.

Opowiedz mi, BabciuMoniki Koprivovej to niezwykły album służący do zapisywania przez babcię wspomnień dotyczących jej życia.  Książka prezentuje piękną ideę gromadzenia i pielęgnowania wspomnień rodzinnych i tylko tylko czeka, by nasączyć ją obficie prawdziwymi wydarzeniami z życia naszych przodków.  Dodatkowo w książce jest miejsce na stare fotografie, rysunki, ale też najwspanialsze przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nie ma nic lepszego niż babcine przetwory i kompoty.

Mało tego, wręczając naszej babci ten album, możemy mieć pewność, że kiedyś do nas wróci i to w o wiele cenniejszym wydaniu… .

Opowiedz mi Babciu

Album ma przepiękną szatę graficzną… A jego obfite w różnorodne pytania wnętrze zostało podzielone na 9 magicznych rozdziałów prowadzących naszą babcię wspomnieniami przez całe jej życie. Książka pozwala na stworzenie fantastycznej opowieści opartej na prawdziwej historii naszych babć – to bezcenny i sentymentalny skarb mogący być perełką przekazywaną z pokolenia na pokolenie.  Skarb pozwalający zachować prawdziwą rodzinną legendę i dlatego właśnie uważam, że „Opowiedz mi Babciu” będzie cudownym pomysłem jako sentymentalny prezent na Dzień Babci.

Dzięki takiemu prezentowi pozwolimy naszej Babci odtworzyć najpiękniejsze wspomnienia z jej życia, ale i damy do zrozumienia, że jej historia jest dla nas niezwykle cenna i ciekawa.

Tak się składa, że najwięcej czasu z moją Babcią spędzałam jakieś 20 lat temu… Jak się domyślacie, byłam wtedy jeszcze małym dzieckiem, które niezbyt interesowała przeszłość przodków. Teraz, gdy z babcią widuję się niestety znacznie rzadziej – moja ciekawość tego, jak to wtedy było jest znacznie większa. Jestem pewna, że Babcia bardzo chętnie podzieli się ze mną swoimi opowieściami, mam tylko nadzieję, że nie będzie zła, że musi tyle pisać, bo album jest naprawdę gruby i pomieści całe mnóstwo wspomnień.

Dlatego opowiedz mi Babciu, jak to wtedy było – co najpiękniejszego się w Twym życiu wydarzyło? 

Kupując tą książkę teraz – oszczędzisz 30zł! OPOWIEDZ MI BABCIU – Kupisz Tutaj

opowiedz mi babciu prezent dla babci prezent na dzień babciMyślicie, że taki prezent na Dzień Babci będzie dobrym pomysłem? Ja uważam, że to fenomenalny podarunek i jestem ciekawa nie tylko reakcji mojej Babci, ale przede wszystkim jej zapisków. Album możecie kupić oczywiście również w wersji dla dziadka „Opowiedz mi Dziadku…” – dajcie znać, czy skorzystaliście z mojego pomysłu!

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Write A Comment