Moda na bajkę Psi Patrol w moim domu wcale nie zapowiada się kończyć. Dzieci uwielbiają urocze bohaterskie pieski, a ich przygody pochłaniały dotychczas prawie cały wolny czas. Odkąd jednak zminimalizowałam bajki na szklanym ekranie do totalnego minimum – do rączek wpadły nam fantastyczne książki wydawnictwa MSZ – Media Service Zawada, oczywiście z psami w roli głównej! Dziś przedstawię Wam rewelacyjną książkę dla dziewczynki: Psi Patrol – Nazywam się Skye.

 

Psi Patrol bajka

Moje dzieci poznały Psiego Patrola poprzez telewizor, to on pozwolił się im zakochać w odważnych przygodach tych uroczych pupili. Poznali imiona i wiele epizodów z codziennego życia zwierzaków. Jednak szklany ekran nie jest dobrą opcją dla kilkulatków, które i tak mają codziennie bardzo dużo wrażeń i bodźców z otaczającego ich świata. Dużo lepszą alternatywą są zatem książki, które znacznie bardziej ćwiczą wyobraźnie dziecka i wspomagają koncentracje. Bajki z Psim Patrolem w formie papierowej? Jestem na tak!

Psi Patrol książka z figurkami? 

To co zauroczyło mnie w książce pt. „Psi Patrol Nazywam się Skye” najbardziej, to załączona do niej figurka różowego pieska o imieniu Skye.  Figurkę należy wypchnąć z okładki książki, a następnie połączyć z podstawką ukrytą tuż przy końcu i… oto mamy świetną zabawkę, która urozmaici nam wspólne czytanie bajek Psiego Patrolu.

Psi Patrol – Nazywam się Skye

Książka wykonana jest bardzo solidnie, a jej twarda oprawa i grube kartki powinny wytrzymać zabawę nawet z najmłodszymi czytelnikami. Ilustracje są tak piękne niczym te na szklanym ekranie, a niedługa historyjka idealnie nada się jako opowiadanie przed snem.

Uważam, że książeczka „Nazywam się Skye” to znakomity pomysł na prezent na święta dla dziewczynki, która tak, jak moja – kocha bajkę Psi Patrol. Cena również zachęca, gdyż książka kosztuje mniej niż 20zł.

Co więc powiecie na taki upominek? Jesteście za czy jednak wolicie inne książki, a bajkę Psiego Patrola tolerujecie tylko w telewizorze?

psi patrol książka z figurkami

psi patrol bajka książka z figurką psi patrol prezent na święta dla dziewczynkiKsiążeczkę kupicie m.in na stronie www.ksiazeczkibajeczki.pl

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

10 komentarzy

  1. Córcia uwielbia Psi Patrol, zwłaszcza Marshalla 🙂 Mamy i książeczkę, i maskotkę, i papcie, a nawet szczotkę do włosów (ze Skye 🙂 Trendy Mama

  2. Marlena H. Reply

    Słyszałam o tej bajce, ale jej nie znamy z synkiem. A to jest książeczka bardziej dla dziewczynki 🙂 ale jest bardzo ładna wizualna i dodatek figurki to atrakcyjny pomysł.

  3. Córcia lubi tę bajkę ale zabawka Sky (plastikowe instrumenty) leży i się kurzy. 🙁

Write A Comment