Minęło już kilka miesięcy odkąd przeprowadziliśmy się na nowe mieszkanie i powiem Wam szczerze, że gdy tylko przeprowadzka dobiegła końca – odetchnęłam z ulgą. Choć do nowego mieszkania mieliśmy zaledwie parędziesiąt metrów, klamotów było tak wiele, że przenoszenie i przewożenie rzeczy bardzo się dłużyło.  A co gdybym przeprowadzała się na drugi koniec miasta, do innego miasta lub… ponownie za granicę?

To moje 7 mieszkanie odkąd wyprowadziłam się z rodzinnego domu. I drugie mieszkanie na obczyźnie (kilka osób prosiło mnie o opisanie, jak szukać mieszkania w Niemczech- nadal chcecie taki post?). Gdy opuszczaliśmy Polskę zostawiliśmy tam prawie cały dobytek,no bo jak przewieźć duże rzeczy malutkim autem? Transport większych mebli, takich jak szafa czy też kanapa był bardzo problematyczny pod względem finansowym, a jako, że uciekaliśmy od biedy, nie mogliśmy pozwolić sobie na tak wysokie wydatki. Postanowiliśmy, że wszystkiego dorobimy się od nowa.

 

JAK PRZEWIEŹĆ DUŻE RZECZY?

I tak sobie teraz myślę, że… przeprowadzka wcale nie musi być aż tak kosztowna. Wiadomo, najlepiej mieć własny transport: busa lub też inne auto dostawcze albo po prostu dobre znajomości czy wyrozumiałego szefa, ale jeśli tych alternatyw jest po prostu brak, pozostaje nam jeszcze jedna – skorzystanie z oferty Giełdy Furgonetki! Wcześniej nie miała pojęcia o tej stronie, a szkoda, bo dzięki niej można przewieźć duże rzeczy w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Furgonetka to ponad 4000 firm transportowych w jednym miejscu, a ich konkurencyjne oferty pozwalają zaoszczędzić nawet połowę pieniędzy w stosunku do najdroższej ceny. My, jako osoby poszukujące transportu dużych rzeczy, dodajemy w serwisie darmowe ogłoszenie, że szukamy kogoś kto przewiezie nam szafę, meble lub też zapewni bezpieczny transport skutera lub części samochodowych, a przewoźnicy zainteresowani realizacją naszego zlecenia – odpowiadają na ogłoszenie podając wycenę. Sami wybieramy sobie najlepszą ofertę.

Z całą pewnością jest to nie tylko duża oszczędność pieniędzy, ale i czasu, ponieważ nie musimy przedzierać się przez gąszcze internetu, by znaleźć atrakcyjną cenę usługi, jaka nas interesuje.przeprowadzka

 

A Wy potrzebowaliście kiedyś transportu? Jak poradziliście sobie z przewiezieniem mebli lub innych dużych rzeczy? A może korzystaliście z usług FGiełdy i macie swoją opinię, którą moglibyście się podzielić? Ja z całą pewnością skorzystam z usług serwisu, gdy tylko przyjdzie taka potrzeba.

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

1 Comment

  1. ja też szukałam w internecie przedsiębiorstwa świadczącego usługi transportowe w Warszawie, dzięki temu znalazłam tanią opcję 🙂 a post o szukaniu mieszkania w Niemczech mógłby być ciekawy, pozdrawiam 🙂

Write A Comment