Kosmetyki marki Bell HYPOAllergenic pokazywałam Wam już na moim blogu niejednokrotnie – między innymi w poście „Bell by Marcelina„,  ale dziś chciałabym przedstawić Wam trzy świetne metaliczne duety do makijażu ust.

Bell Metallic Liquids Lips

Płynne metaliczne pomadki i dobrane do nich kolorystyczne konturówki z całą pewnością ucieszą oko miłośniczek makijażu. Niedroga marka Bell zachwyca nas jakością swoich produktów i zyskuje coraz większe grono zwolenniczek, nawet tych lubujących się głównie w markach luksusowych.

4 dodatkowe kolory pomadek Metallic Liquids Lips (ja pokazałam Wam tylko trzy, ponieważ gdzieś zawieruszyłam jasny róż) są dostępne tylko w drogeriach HEBE, co niestety może zasmucić klientów Biedronki. W dalszym ciągu są to kolory powstałe w wyniku współpracy z Marceliną Zawadzką, a każdy z nich ma swoją osobną historię opisującą wspomnienia modelki.

 

Metaliczne pomadki

Kolory występujące w duecie z konturówkami.

01 KAIR
Odcień ciepły jak egipskie słońce i tradycyjny makijaż w tym regionie, ale to może być tez kolor zaczerpnięty z  palety niezwykle barwnych straganów, na które można natknąć się na każdym kroku. Fantastycznie kontrastuje z błękitem wody,  która w Egipcie jest po prostu wspaniała. Spędziłam w niej – a właściwie pod wodą  – tydzień, zrobiłam licencję nurka i mogę teraz nurkować w każdym miejscu na świecie. Już rozglądam się za kolejnym, które zachęca do nurkowania i inspiruje do tworzenia kolekcji.
02 ATENY
„Gdy byłam modelką, mieszkałam w stolicy Grecji przez miesiąc. Sporo wtedy zobaczyłam, ale  uważam, że jeszcze niejedno tam odkryję. W moim odczuciu to miasto,  warto odkrywać na własną rękę. Wystarczy zejść z utartych szlaków, a  Ateny od razu pokazują różne oblicza. Są intrygujące, chciałam, aby ten pomarańczowo-różowy odcień pomadki też taki był.”
03 CASABLANCA
  „Miasto znane głównie z jednej z najpiękniejszych historii o miłości. Odcień pomadki jest więc delikatny i romantyczny. Ten kolor pięknie komponuje się z mocnym makijażem oczu, popularnym wśród kobiet z tego regionu Maroka. Inspirujące połączenie!”
04 NOWY JORK
  „Miasto, które nigdy nie śpi chciałabym zwiedzić nocą, by odkryć jak najwięcej jego tajemnic! Na taką wyprawę perfekcyjny będzie mroczny, głęboki odcień pomadki i długi płaszcz w stylu Carrie Bradshaw.

Swatche pomadek Bell

Kolory kolejno numer   203       201     204swatche pomadek

 Metaliczne pomadki Bell – opinia

Jestem posiadaczką ust o dość ciemnym odcieniu, ale dla pomadek Bell – nawet tych o jasnym kolorze – nie jest to żaden problem. Dobre krycie odczuwa się od pierwszego maźnięcia ust.

Pomadki nie powodują zacieków i bardzo szybko zastygają nie pozostawiając lepkiej warstwy, co jest dla mnie wielkim plusem. Niestety, jak chyba przy każdej pomadce matowej i matowopodobnej nie będziemy w pełni zadowolone, jeśli nasze usta są  z natury przesuczone i popękane, ponieważ matowo-metaliczne pomadki tylko to uwydatnią. Najpiękniejszy efekt osiągniemy zatem na zdrowych nawilżonych ustach.

Metalicznych pomadek Bell używałam już wcześniej, co mogłyście zaobserwować na moich instagramowych zdjęciach – z każdym odcieniem było można odczuć Wasz zachwyt kolorami,które użyłam do makijażu ust. Obecnie, gdy wyszły nowe odcienie w duecie z konturówkami jestem jeszcze bardziej szczęśliwa – dzięki konturówce makijaż może być bardziej precyzyjny i łatwiejszy w wykonaniu – konturówka zminimalizuje ryzyko wyjechania poza kontur ust.

bell metallic liquids lips metaliczne pomadki bell metaliczne pomadki

Jestem ciekawa czy podobają Wam się metaliczne pomadki? A może macie już jakieś odcienie w swojej kosmetyczce?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

8 komentarzy

  1. nawet nie zauważyłam że te pomadki miały jakikolwiek konturówki dopisane do siebie, a szkoda bo do tej czerwonej by mi się przydała

  2. Przyznam, że kolory są bardzo ładne – jednak ja nie lubie metalicznych ust więc tym razem się nie skuszę..

  3. Ja akurat jestem miłośniczką wszelkich matowych produktów do ust, ale te kolorki są cudowne!

  4. Bardzo podobają mi się te metaliczne pomadki. Dają niesamowity efekt. Są dużo lepsze od tych matowych.

  5. Aga Matuszyk Reply

    Oj kolory jak dla nas idealne! Ciekawe jesteśmy jak wyglądałyby na naszych ustach… Trzeba to sprawdzić!

  6. Nie jestem zwolenniczką metalicznych pomadek, ale szminki w płynie ubóstwiam 🙂 Może zdążę się z czasem do nich przekonać. Póki co uważam, że nie pasują do mnie. Przyznaję, że kolory mi się podobają. Szkoda, że nie pokazałaś jak wyglądają na Twoich ustach.

Write A Comment