Będąc dzieckiem uwielbiałam czytać lub przeglądać książki z bajkami. Jeśli nie znałam ich treści, z zachwytem przeglądałam ilustracje tworząc do nich swoją własną historię, w której rzecz jasna moja osoba odgrywała główną rolę. Raz byłam więc Księżniczką, a innym razem Wróżką. Podróżowałam na krawędzi wyobraźni i rozmarzona wyobrażałam sobie, że to o mnie jest ta książka, że jestem w bajce…

A teraz w XXI wieku, gdy to biega koło mnie dwójka małych diabełków – sięgam po książki, które zachwycają zarówno mnie, jak i moje dzieci. Książka, którą możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach to zdecydowanie moje odkrycie roku 2018! Cudo…!

 

JESTEM W BAJCE?

Nie pomyślałam nigdy, że te marzenie może spełnić się poza moją wyobraźnią, poza wyobraźnią moich dzieci. A jednak.  Personalizowane bajki ze strony www.jestemwbajce.pl dają nam możliwość przeniesienia się do książkowego świata fantazji. Co to znaczy? To znaczy, że dziecko staje się prawdziwym bohaterem książeczki! To jest książka o Twoim dziecku. Każda ilustracja zawiera jego buzię, a każda strona jego imię. Jest także możliwość zamówienia dowolnej dedykacji.

 

Taka książka niewątpliwie zachwyca. Nas, nasze pociechy i wszystkich, którzy mają okazję czytać je swoim dzieciom. Jest to wspaniały pomysł nie tylko na prezent dla dziecka, ale na powiększenie biblioteczki naszych maluchów. Na stronie można przebierać spośród masy tytułów, których wciąż przybywa – dzięki różnorodności na pewno znajdziemy bajkę, której bohaterem chciałoby zostać nasze dziecko. Są też książeczki przeznaczone dla rodzeństwa – nie ma nic piękniejszego niż mocna więź podczas wspólnego czytania. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, a twarda okładka sprawia, że książka przetrwa jeszcze dłużej niż myślimy.

Prezent dla dziecka

I szczerze mówiąc żałuję, że pokazuje Wam tą cudowną książeczkę dopiero teraz, gdy za dwa dni Dzień Dziecka, gdyż uważam, że byłby to prezent dla dziecka trafiony w 10tkę! Pomimo tego zachęcam do kupna bez okazji – książka od Jestem w bajce sprawi Twojemu dziecku taką radość, jak jeszcze żadna inna.  Ofertę strony poznasz tutaj www.jestemwbajce.pl

jestem w bajce książka dla trzylatka książka z naszym dzieckiem prezent dla dziecka

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

1 Comment

Write A Comment