Dzisiejsze czasy sprawiają, że ludzie często w biegu rzucają tylko, że są zabiegani, zapracowani i czasu wolnego nie mają. Napięte grafiki, ogrom pracy, mnóstwo obowiązków… . Bywa, że dopiero późnym wieczorem rozsiadamy się na kanapie, sprawdzamy meile i… planujemy jutro. I to właśnie moment, że chciałoby się zadzwonić tu i tam i poumawiać kilka wizyt. Załatwić fotografa, umówić wizytę u kosmetyczki, fryzjera… . Niestety późnym wieczorem naszego telefonu nikt raczej nie odbierze i tutaj z pomocą przychodzi nam PRIVIST!

 

Co to jest Privist?

Privist to portal zrzeszający usługodawców, z którymi często mamy do czynienia. Znajdziemy tam fryzjerów, kosmetyczki, fotografów, trenerów personalnych; umówimy się na masaż, makijaż oraz depilację naszego ciała. Czar w tym wszystkim jest taki, że aby to zrobić nie musimy nigdzie dzwonić, a po prostu zarejestrować się, wyszukać firmę/osobę, która jest już przez nas sprawdzona lub też najbardziej polecana przez innych i… umówić wizytę przez internet!

Jakie są plusy rejestracji?

Privist nie tylko pozwala nam zaoszczędzić czas, ale i pieniądze! Atrakcyjność portalu polega na tym, że ceny online są dużo niższe aniżeli w stacjonarnym cenniku salonu.  To sprawia, że nawet do naszego sprawdzonego i ulubionego fryzjera warto umówić się właśnie online, a nie jak zawsze – telefonicznie. Aby to zrobić wystarczy za darmo zarejestrować się tutaj i… zacząć o siebie dbać za dużo mniejsze pieniądze.

Czy PRIVIST ma minusy?

Jasne, że ma. Niestety nie wszystkie firmy wiedzą o istnieniu strony, nie wszystkie działają w internecie. A powinny. Uważam, że w dzisiejszych czasach rezerwacje terminów online powinny być już normą. Nie wystarczy również możliwość napisania do wybranego usługodawcy na facebooku – dużo fajniejszą opcją byłoby przejrzenie potencjalnych ofert od różnych firm, porównanie cen, opinii… Dlatego, jeśli macie firmę, zachęcam Was do rejestracji na portalu Privist.com, a jeśli jesteście tylko poszukiwaczami tańszego piękna – rejestracja pozwoli Wam zaoszczędzić na każdej kolejnej umówionej wizycie w Waszym mieście.

PRIVIST OPINIA

Na chwilę obecną bacznie przyglądam się wzrostowi popularności Privist. Im portal staje się bardziej popularny, tym ceny są bardziej atrakcyjne dla naszego portfela. Sama strona jest bardzo intuicyjna, prosta oraz szybko i sprawnie się ładuje. Niestety nie miałam jeszcze możliwości skorzystać z tego, co oferuje nam portal, ale zrobię to przy mojej najbliższej wizycie w Polsce. Cieszę się na samą myśl! Tymczasem… muszę uzupełnić hybrydy w moich pazurkach, szkoda, że w Niemczech nie znalazłam podobnych stron.

privist privist rejestracjaprivist opinie

Jestem ciekawa czy znałaś PRIVIST już wcześniej? A może dopiero teraz zachęciłam Cię do rejestracji?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

26 komentarzy

 1. Również nie słyszałam o takim portalu. Ale mam coś dl wszystkich nowoczesnych kobiet! Zapraszam was serdecznie na moją stronę gdzie dowiecie się jak robić własne kosmetyki czy jeszcze bardziej dbać o urodę. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia !

 2. Privist jest niezwykle ciekawą stroną i w sytuacji, kiedy zbliża się jakaś ważna uroczystość skorzystać z tj strony. Nie musimy się martwić, że coś pójdzie nie tak.

 3. Agnieszka Józwowska Reply

  U mnie w mieście niestety nikt nie korzysta z tej strony.

 4. Znam tą stronę. Według mnie to super sprawa. Sama na pewno niejednokrotnie skorzystam.

 5. Pierwsze słyszę, szkoda że u mnie na wsi ludzie mało są zorientowani w tych dziedzinach,tz internecie.

 6. Pink Lipstick Reply

  Ja już słyszałam o tej stronie i uważam, że to rewelacyjny pomysł 🙂

 7. Taki portal to bardzo wygodna sprawa zwłaszcza gdy mieszkamy w dużym mieście i szukamy najlepszej oferty.

 8. Poznałam ten portal i planuje z niego korzystać w poszukiwaniu i zapisaniu się do specjalisty urodowego

 9. Bardzo podoba mi sie taka opcja, w jednym miejscu wszyscy, ktorych potrzebujemy 😀 Ja co prawda znalazlam swoja stylistke wlosow , ale zawsze fajnie miec wybor 😀

  • Ale warto zerknąć czy Twojej stylistki nie ma na Privist, bo wtedy mogłoby być taniej 🙂 I to jest właśnie fajne; że możemy poprzez ten portal umawiać się do naszych sprawdzonych fryzjerów właśnie

 10. Tytuł trochę kontrowersyjny. Znam ten portal, ale nigdy z niego nie korzystałam. Mimo to nie uważam się za zaniedbałą kobietę ;P

  • Tochę kontrowersji nie zaszkodzi 🙂 Po prostu uważam, że każda zadbana kobieta, która chce wyglądać ładnie i korzysta z jakicholwiek usług kosmetycznych powinna mieć możliwość wyhaczenia ich w jak najniższej cenie. Coby na ciuszek jeszcze zostało 😀

Write A Comment