Uroki blogowania? To z całą pewnością fakt, że mogę testować nieznane mi dotąd kosmetyki, nowości i inne ciekawe produkty. Jeśli ktoś z Was zna sieć drogerii NOEL, ten wie, że ich asortyment jest bardzo bogaty, przez co fakt zostania ich ambasadorką cieszy mnie jeszcze bardziej!

Drogeria Noel ma oczywiście swojego fanpage na facebooku – o tutaj – na którym możecie zaczerpnąć świeżych informacji o promocjach i rabatach trwających aktualnie w ich sklepie. Zachęcam do bycia na bieżąco, tymczasem…

Przyszła do mnie pierwsza paczuszka od NOEL; niewątpliwie duże wrażenie zrobiło opakowanie w ozdobny papier z kogutami, które są nawiązaniem do miejscowości Łowicz. Po otwarciu oczy rozpieszcza jeszcze ładniejszy widok – przyznać się, kto z Was nie lubi tak ładnie zapakowanych boxów? No właśnie, wszyscy je uwielbiamy!

 

Zawartość boxa NOEL:

Co do zawartości; myślę ze jest bardzo fajna! Zresztą sami spójrzcie, jestem pewna, że większość z produktów na pewno byście wykorzystali:

– maszynka marki Dorco
– serum marki Shecell
– podkład Pierre Rene Skin Balance
– tusz do rzęs marki Rimmel
– peeling marki Vis Plantis
– ryżowe mleczko Perfecta AZJAtica

Pozwólcie, że poznam się z tymi kosmetykami nieco bliżej i dodam recenzję tych, które polubiłam najmocniej, choć już teraz wydaje mi się, że peeling marki Vis Plantis może skraść moje serce…! A Wam co najbardziej przypada do gustu?

 

Korzystając z okazji pokazywania Wam moich nowości, chciałam zapowiedzieć stylizację, którą pokażę na blogu już niebawem – bluzka i torebka z frędzlami tworzą mega efektowny duet!

Bluzka: SheIn

Torebka: Stili.pl

stili opinie stili torebka

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

Write A Comment