Gdy tylko ktoś pyta mi się o pomysł na prezent dla tych najmłodszych dzieciaczków, bez namysłu odpowiadam, że będą zachwyceni serią JUŻ GRAM przeznaczoną dla dzieci w wieku 2-4 lat. Śliczne kolorowe ilustracje, jak i różnorodność gier zachwyca i dzieci i rodziców. Odkąd poznałam Grannę – całe mnóstwo czasu spędzamy na podłodze, bawiąc się i ucząc.

 

Dzisiaj chciałam pokazać Wam puzzle dla najmłodszych Mały Miś, które podczas układania tworzą pewne nietrudne historyjki. A ileż jest przy nich uśmiechu i zabawy! Bardzo dużym plusem jest to, że kartonik, w którym znajdują się wszystkie puzzle jest tak solidny i wytrzymały. Dzięki temu pomimo częstego użytkowania i terroryzowania przez moje dzieci – wciąż wygląda dobrze i zdobi półkę naszych mebelków.

Puzzle również są dobrej jakości. Gruba tektura spisuje się świetnie i ślady użytkowania wciąż są znikome. Wielki plus zatem nie tylko za pomysł, ale i perfekcyjną jakość wykonania.

 

 

 

Puzzle dla najmłodszych – Granna MAŁY MIŚ

Cena: ok.29,99zł – kupisz tutaj

 

Mały Miś niedawno skończył dwa latka – w świecie misiów to już całkiem duży chłopczyk!
Nasz bohater zawsze ma mnóstwo pomysłów, jak ciekawie spędzić dzień. 
Wczoraj wybrał się na wycieczkę do pobliskiego lasku. Ileż tam było poziomek! Nazbierał ich cały koszyk, a potem urządził sobie wspaniały piknik na polanie. Leżąc na trawie, tworzył plan następnej wielkiej wyprawy. 
Co wymyślił Mały Miś? Kogo spotkał na swej drodze? Jakie niezwykłe przygody przeżył? Tego wszystkiego dowiecie się już wkrótce.
Mały Miś zaprasza do wspólnej zabawy!

 

 

 

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

2 komentarze

  1. OOooo wpadłam do Ciebie w idealnym momencie, bo zbliżają się mikołajki, a ja miałam pustkę w głowie, co kupić bratankowi- także teraz już wiem, na pewno się ucieszy 🙂

    pozdrowionka 🙂
    Daria

Write A Comment