Elegancki płaszcz i sportowe buty to sprzeczne na pozór połączenie, które możecie zobaczyć u mnie naprawdę często. Kocham łączyć ze sobą te dwa sprzeczne style, ponieważ cenię sobie wygodę i uważam, że sportowe obuwie niekoniecznie odbierają stylizacji szyku. A Wy jak myślicie?

 

 

Elegancki płaszcz i sportowe buty

Elegancki płaszcz w dość nietypowym kolorze ma równie nietypowe zdobienia, które przyciągają uwagę. Tak naprawdę nigdy nie był modny, nigdy nie nosiło go kilkanaście osób w mieście na raz i nigdy nie był rozchwytywany przez wszystkie małolaty ze wsi. Wygląda na drogi i luksusowy, przez co idealnie współgra z nim bransoletka Chanel oraz DW.  Mogłabym dorzucić tu również biały skórzany zegarek i byłoby równie pięknie.

Kolejnym trafnym dodatkiem, jak i uzupełnieniem całości jest tutaj elegancka dwustronna torebka na łańcuszku, którą za jej uniwersalność wręcz uwielbiam. Natomiast sportowe buty marki Skechers idealnie pasują do białej eleganckiej bluzki. Skechersy noszę tak namiętnie, jak większość ludzi AirMaxy – mam wrażenie, że jest to jakby bardziej niszowa marka, która przez większość ludzi wciąż jest po prostu niedoceniona lub… nieodkryta.

 

Bluzka SHEIN

Spodnie RESERVED

Bransoletki CHANEL & DW

Torebka BRYTYJKA

Buty SKECHERS

 

bransoletka chanel

elegancki płaszcz i sportowe buty

Jestem ciekawa co powiecie na taką stylizację. Czy Ty równie chętnie wskoczyłabyś w elegancki płaszcz i sportowe buty, czy wolałabyś je zastąpić nudziakowymi szpilkami?

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

5 komentarzy

  1. Bardzo lubię takie połączenia elegancji z wygodą. nie noszę szpilek, bo nie mogę a taki look jest idealny dla mnie 🙂
    Pięknie!

  2. Ja w takim połączeniu stylów nie czuję się zbyt komfortowo. U Ciebie jednak wygląda super.

  3. Ja osobiście uważam, że Twoje stylizacje zawsze są bardzo dobrze trafne, bo nie ma w nich nic co ja bym osobiście nie założyła. A jeśli chodzi o sportowe obuwie, czy odejmuje szyku? Absolutnie. Wygląda świetnie.

Write A Comment