Modowo, Refleksje

Będę tą, którą widzisz!

9 sierpnia 2017
jak zapuścić włosy

Gdy Twoje oczy patrzą w moim kierunku kogo widzisz? Zimną wyrachowaną sukę, do której nie warto się zbliżać? Człowieka wrednego, fałszywego i takiego, który Cię zbeszta nim tylko zdążysz wydukać słowo? Widzisz kobietę, która jest pewna siebie i zawstydza Cię swoją odwagą, prawda? Kobietę, z którą przecież się nie dogadasz, która jest zła i zupełnie inna niż Ty.

 

Źle widzisz.

 

Pozory tak częstą mylne wprowadzają ludzi w błąd. Wrażliwość człowieka skrywana pod grubą opancerzoną skorupą nie daje się odkryć każdemu, kto by tego chciał. Wiem, że sprawiam wrażenie silnej, stanowczej i odważnej. W środku drzemie jednak sierotka Marysia, którą trzeba wziąć czasem za rękę i odpowiednio pokierować.

Wyje na filmach, które innych nie ruszają, myślę o innych zapominając o sobie, jestem słaba zgrywając silną… Ale mam też świadomość, że nie może być tak wiecznie i chcę zaostrzyć pazury. Będę tą, którą widzisz. Nie całkiem, lecz częściowo. Nie dla wszystkich, a dla niektórych.

 

Bo kiedy, jak nie teraz? Nie można całego życia poświęcić ludziom, którzy karmią się naszym szczęściem. Nie można być wieczną marionetką w cudzych rękach… . Czasem warto zostać po prostu suką i nie czynić dobrze tym, którzy nam czynią źle. 

 

 

Spodnie : H&M

Choker: Sammydress

Buty: Skechers

Torba: Łukasz Jemioł

 

 

 

choker do koszuli

Spodnie : H&M

Choker: Sammydress

Buty: Skechers

Torba: Łukasz Jemioł

0

Amanda Niedrich

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Komentarze

 1. Natasza Głogowska

  10 sierpnia 2017 o 22:31 Odpowiedz

  Oj podpisuje się pod tym!
  Piękne zdjęcia.

 2. Kwadrans dla Ciebie

  9 sierpnia 2017 o 17:53 Odpowiedz

  Świetny post 🙂 szkoda, że ja tak nie potrafię….

 3. Anna Merloczek

  9 sierpnia 2017 o 13:56 Odpowiedz

  Dobrze powiedziane! :))

Zostaw swój komentarz

Amanda Niedrich
zBLOGowani.pl