W życiu nie ważne jest to kim jes­teś tyl­ko ja­ki jes­teś.

 

Ten cytat dudni w mojej głowie dość mocno i wyraziście, ale tuż za nim rozbrzmiewa się echo odbijające od głuchych na niego ludzi. Coraz częściej człowiek nie szuka w tobie wartości, a tytułu. Płynącej korzyści, wygody lub po prostu zapchajdziury. Zaślepionych budzi nas potem kubeł zimnej wody wylany na głowę znienacka… Nagle widzimy więcej, dostrzegamy niewidoczne i trzeźwiejemy. To jednak najlepsza okazja by otrząsnąć się z przyklejonych do nas brudów. Okazja do zachowania własnej tożsamości bez konieczności transformacji charakteru i osobowości. Okazja do normalności.

 

Nie warto dawać więcej niż dalibyśmy sami sobie, bo suma prezentów i tak nie zostanie doceniona dopóki dopóty zostaniesz tylko sobą. Zwykłym skromnym sobą.

 

*

Dziś możecie mnie zobaczyć w kombinezonie, który wyhaczyłam na wyprzedaży w H&M. Gdy tylko ujrzałam go na wieszaku odżyła moja miłość do zwierzęcych printów. Również dzień, w którym go znalazłam okazał się dość szczególny i nietypowy… . Do panterkowego kombinezonu dobrałam klasyczny czarny kapelusz z dużym rondem i bordowy pojemny portfel, który mieści w sobie również mój niemały telefon, a całość dopełnia czarny zegarek z mieniącą się tarczą.  Co myślicie o takim zestawieniu?

 

Zegarek: Sammydress  

Portfel SuperGalanteria.pl

KombinezonH&M

Kapelusz: H&M

Wygraj portfel Jennifer Jones w dowolnym kolorze! <3

 
1.Konkurs skierowany jest do fanów SuperGalanteria.pl oraz Amanda Niedrich Xavilove.
2.Polub post konkursowy i zostaw pod nim komentarz z wybranym przez Ciebie kolorem portfela
3. Będzie nam miło jeśli udostępnisz post lub zaprosisz znajomych <3
 
Kolory portfela Jennifer Jones znajdziesz TUTAJ!
Konkurs trwa tydzień, na zgłoszenia macie czas do 12-ego sierpnia włącznie. Powodzenia! 🙂 <3

bordowy duży portfel

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

8 komentarzy

 1. Bardzo fajny kombinezonik podobny widziałamtutaj
  , prezentujesz się w nim przepięknie. Ale w końcu jaka modelka taka stylizacja.
  Najważniejsza jest autentyczność. Istotne by ludzie pokochali Cie za to jaka jesteś. I zebyś czuła się swobodnie w ich otoczeniu, a nie było to udawane towarzystwo.

 2. Piękne zestawienie, kobiece! Niestety, wielu ludzi nadal podąża za korzyścią dla siebie samych…

 3. Bardzo fajny kombinezonik 🙂

  A jeżeli chodzi o treść powyżej, to ten cytat też dla mnie wiele znaczy i ostatnio miałam na ten temat wiele przemyśleń. (nie wiem czemu, ale przeważnie w pracy). Wystarczy być sobą, nie emanować swoją wysoko pozycją, lub wyobrażeniem na ten temat. Nie ma co udawać kogoś, kim się nie jest 🙂

  Pozdrawiam, Tak Po Prostu BLOG 🙂

 4. Wyglądasz przepięknie. Tyle mogę powiedzieć.
  A teraz jeśli chodzi o tytuł posta, i całości to kochana chciałam Ci na początek powiedzieć, że masz dużo racji, Ba… Wszystko co tu przeczytałam jest prawdą, której niektórzy nie potrafią zrozumieć. Oceniają, bo lubią oceniać. A tak naprawdę liczy się to co ma się w sercu. I tyle.

Write A Comment