Ponoć kombinezony mają być hitem jesieni, wiedzieliście? Przeczytałam to ostatnio na jednym z portali i szczerze przyznaję bardzo mi się ten nadchodzący trend podoba. Lubię kombinezony głównie za prostotę i wygodę w noszeniu. Nie muszę myśleć co założyć, tylko wskakuje w jeden konkretny ciuch, dobieram buty, dodatki i stylizacja gotowa.

Tym razem do błękitnego kombinezonu z SheIn, który mocno zaskoczył mnie swoją bardzo dobrą jakością – dobrałam sznurowane szpilki od Merg i torebkę na łańcuszku od Brytyjki. Prosto, ale z nuta elegancji – podoba Wam się?

 

Kombinezon: SheIn

Torebka: Brytyjka

Buty: Merg

 

stylizacja blog

PURPLE                                                                              OLIVE                                                                          BLUE

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

4 komentarze

  1. Masz racje prawdopodobnie kombinezon będzie w tym sezonie królował. Tak jak wspomniałaś zbytnio nie trzeba się martwić o całą stylizację. Wystarczy wrzucić na nóżki jakieś ciekawe obuwie, często kupujętutaj. Wydaje mi się, że każda z nas powinna odnaleźć się w takich prostych, a zarazem urokliwych stylizacjach.

  2. Sama posiadam aż jeden kombinezon w swojej szafie i tylko raz miałam go założonego to i tak je kocham 😀

  3. Świetny kombinezon, buty idealnie się komponują w piękną całość. Dodatkowo zamiennie postawiłabym na buty, które udało mi się uchwycić tutaj . Świetna propozycja i bardzo Ci w tym ładnie!

Write A Comment