Lifestylowo

Jak skutecznie popełnić samobójstwo? Bezbolesne i szybkie sposoby na śmierć.

17 kwietnia 2017
jak skutecznie popełnić samobójstwo?

W życiu każdego człowieka są takie momenty, które powodują, że w głowie naradza się pytanie „jak skutecznie popełnić samobójstwo?”. Bywają wzloty, bywają upadki, ale czasem dotykają nas tak wielkie problemy, że jednym ich rozwiązaniem jest śmierć. Tylko jak to zrobić, żeby nie bolało? da się?

 

Być może siedzisz teraz przed komputerem i wertujesz strony w poszukiwaniu, jak to zrobić. A może paląc papierosa za papierosem przechadzasz się wzdłuż torów kolejowych lub ruchomej autostrady. A może jesteś na moście? Cokolwiek z tych rzeczy robisz, Twoją głowę wypełniają emocje tak negatywne, że nie da się ich opisać. Gula w gardle rośnie z każdą sekundą, serce skacze jak oszalałe, a myśli wariują wręcz… . Czyżbyś cierpiał na depresję? Niekoniecznie. Całkiem możliwe, że to trudna sytuacja życiowa, stres lub choroba doprowadziły Cię do stanu, w którym się znajdujesz. Ale pewnie Cię to nie obchodzi… Nie obchodzi Cię szukanie przyczyny, bo Ty po prostu chcesz poznać sposoby, jak skutecznie popełnić samobójstwo i zamknąć tą cholerną stronę, zrobić to i mieć spokój. Ulgę.

 

Ale pomyślałeś o swoich bliskich? Czy oni zasłużyli na to, by zadać im tak wielki cios? Mimo, że Ty znajdziesz genialny sposób na to, jak uporać się ze swoimi problemami to twoja mama, żona, córka, tata, brat – oni będą wiecznie przywoływać w myślach twój obraz i gryźć się z pytaniem „dlaczego”.  Odbierając sobie własne życie – uprzykrzysz życie swoim bliskim. Bo to naprawdę nie jest tak, że nikt cię nie kocha, nie lubi i nie chce. Jesteś potrzebny… . Jesteś częścią życia innych więc nie bądź aż tak okropnym i samolubnym człowiekiem. Pomożemy ci.

 

 

Zanim postawisz na swoim życiu krzyżyk,twoja żona straci męża, dziecko matkę, mama syna –  zadzwoń. Pod każdym z tych telefonów znajdziesz pomoc. Skuteczną pomoc, która wypędzi ci z głowy negatywne myśli i da nadzieję na jutro.

116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej

 

 

JAK SKUTECZNIE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO TO WYJĄTKOWA AKCJA

Jeśli osoba myśląca o odebraniu sobie życia na pierwszych 10 stronach wyników wyszukiwań znajdzie linki z numerami telefonów do pogotowia psychologicznego, pod którymi może uzyskać pomoc, to jest bardzo duża szansa, że z niej skorzysta. Jeśli te 100 pierwszych wyników będzie odsyłać do wpisów o tym, że życie ma sens i że z każdego bagna da się wyjść, to istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że ten człowiek naprawdę w to uwierzy.

Im więcej osób nie znajdzie w Googlach przepisu na śmierć, tym lepsza będzie otaczająca nas rzeczywistość!

 

Dlatego udostępnij ten post i nie pozwól, by kolejna młoda osoba straciła swoje jakże cenne, lecz niedocenione życie. Pomóżmy żyć.

 

8

Amanda Niedrich

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

Komentarze

 1. Carolin - MultiLady

  20 kwietnia 2017 o 22:28 Odpowiedz

  BRAVO!!!
  Na taki pomysł trzeba najpierw wpaść!
  Po przeczytaniu tytułu nie można nie otworzyć wpisu!

 2. Moda i takie tam

  17 kwietnia 2017 o 22:09 Odpowiedz

  W dzisiejszych czasach takie akcje są bardzo potrzebne, mnóstwo ludzi boryka się z depresją.

 3. Karolina K

  17 kwietnia 2017 o 18:44 Odpowiedz

  Nie słyszałam o tej akcji, świetna sprawa. Mam nadzieję że uratuje komuś życie 🙂

 4. MaGicLovv

  17 kwietnia 2017 o 14:25 Odpowiedz

  wow świetny pomysł na wpis! Nawet powiem że genialny. Oby każda osoba, która chce odebrać sobie życie trafiła własnie na Twój wpis!

 5. Natalia

  17 kwietnia 2017 o 10:22 Odpowiedz

  Ja również o tej akcji nie słyszałam. Warto poruszać takie tematy, bo po aplikacji błękitny wieloryb ten problem narasta.

 6. Sylwia - Tak Po Prostu BLOG

  17 kwietnia 2017 o 09:48 Odpowiedz

  Nie słyszałam o takiej akcji, ale masz rację – odbierając sobie życie, możemy zniszczyć życie innym. Nigdy nie jest tak jak nam się wydaje, że nikomu na nas nie zależy. Jesteśmy potrzebni, kocha nas wiele osób, czego po prostu możemy nie odczuwać na co dzień, bo wyścig szczurów nie pozwala nam przystanąć na chwilę.

  Bardzo fajna akcja!

  1. Anonim

   29 kwietnia 2017 o 01:44 Odpowiedz

   Tak

Zostaw swój komentarz

Amanda Niedrich
zBLOGowani.pl