Jeśli zastanawiasz się co kupić kobiecie; mamie, siostrze, żonie, koleżance – obojętnie  – koniecznie musisz poznać markę Soufeel, która stoi na półce tuż obok Pandory, ba – można je nawet ze sobą bezwstydnie połączyć! Gwarantuje Ci, że każda kobieta będzie zachwycona, a Ty… zyskasz również pomysł na kolejne prezenty!

 

Tego, że prezentowana przeze mnie bransoletka jest piękna nie muszę chyba pisać, bo widać to gołym okiem. Czyste srebro z elementami różowego złota, kryształkami Swarovskiego i… zdjęciem mojego syna robi niewątpliwie wielkie wrażenie. Jest to moja druga bransoletka tej marki i bez wahania muszę stwierdzić, że ich produkty są bardzo wysokiej jakości. Nie sposób doszukać się jakichkolwiek niedociągnięć dzięki czemu bez problemu możemy zestawić Soufeel z nieco drożdzą Pandorą.

 

Pewnie niejednokrotnie nachodziło Cię pytanie CO KUPIĆ KOBIECIE?

Bransoletki Soufeel to wybór idealny, ponieważ są prezentem sentymentalnym i nieskończonym… .

Cóż to znaczy? A no to, że można je dowolnie personalizować. Zmieniać charmsy, bawić się kolorami, wzorami i zdjęciami! Bo od pewnego już czasu Soufeel daje nam możliwość zapisywania na charmsach wspomnień, dzięki czemu wręczając komuś taki prezent mamy pewność, że będzie on bardzo sentymentalny. Kupując komuś w prezencie samą bazę – bransoletkę, za rok możesz dokupić charmsy, które będą nawiązywały do jakiegoś etapu w życiu tej osoby. Jesteś w ciąży? Charmsy z wózkiem idealnie to odzwierciedlą. A może kochasz fotografować? Z całą więc pewnością spodoba Ci się przywieszka z aparatem fotograficznym. Wybór jest przeogromny i tak naprawdę tylko od Twojego charakteru, jak i kreatywności zależy, jak będzie prezentować się bransoletka od Soufeel.

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup, wręczam Ci rabat w wysokości -10% na hasło SHS10 na stronie www.soufeel.de 

…i nic się nie bój, to naprawdę rzetelna i sprawdzona firma, a na zwrot masz 365dni!

 

co kupić kobiecie

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

14 komentarzy

  1. Mogę jedynie pozazdrościć pomysłu! Naprawdę świetna pozycja zarówno na prezent dla bliskich osób jak i żeby sprawić prezent samej sobie…ahhh!

  2. Ja niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką mojej pierwszej bransoletki Soufeel i jestem nią zachwycona. Nawet dzisiaj dodałam na swoim blogu wpis na jej temat 🙂 Ta biżuteria jest bardzo wysokiej jakości ♥

  3. Piękna ta bransoletka, idealnie dobrałaś charmsy na niej 🙂 ze zdjeciem synka juz na pewno zdobyła jakieś znaczenie dla serducha

Write A Comment