Kochani, oto zapowiedziana niespodzianka, którą obiecałam Wam na koniec tego roku – KALENDARZ 2017 .  Dzięki współpracy ze zdolną artystką Asią powstał KALENDARZ 2017 do pobrania i wydrukowania. Format .jpg z pewnością sprawdzi się u każdego z Was i nie przysporzy żadnych kłopotów z otwarciem, a wydrukowane kartki oprawione w ramkę, mogę stać się piękną ozdobą ściany czy Waszej toaletki.

 

Kalendarz to chyba nieodłączny element życia każdego z nas. Czy chcemy czy też nie, z datami mamy do czynienia na co dzień. A gdy dany miesiąc i jego dni są ładnie i przejrzyście przedstawione – cieszą oko oraz sprawiają, że często znienawidzone przez nas planowanie staje się całkiem przyjemne.

Motywem przewodnim kalendarza 2017 zostały ilustracje modowe, które wykonała Asia (Prace Asi możecie śledzić na facebooku) . Ja zajęłam się natomiast projektem i graficznym „kolorowaniem” konturów ilustracji, przez co nadałam im spójnego charakteru. Pomysł narodził się bardzo spontanicznie i obie jesteśmy z siebie dumne, że w tak krótkim czasie, pomiędzy różnymi obowiązkami i moim porodem(!) udało nam się wszystko ogarnąć. Myślę, że kalendarz powinien Wam przypaść do gustu, zwłaszcza jeśli lubicie minimalizm i zabawę modą. Przypadł? 🙂

 

 

 

KALENDARZ 2017 pobierz za darmo

 

darmowy-kalendarz-2017

 

 

Pobierz za darmo TUTAJ

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydujecie się pobrać kalendarz i wspomnicie o nim swoim znajomym.  A jak już wydrukujecie i przyozdobicie nim swoje mieszkanie – koniecznie podzielcie się zdjęciami!  Jesteśmy strasznie ciekawe, jak wkomponujecie go w swoją codzienność.

 

 

Chętnie nawiążemy też współpracę z blogerkami modowymi, które mają oryginalną lub bardzo charakterystyczną urodę.

W zamian za publikację wpisu polecającego nasz kalendarz – otrzymacie spersonalizowaną pod siebie ilustrację, która ozdobi wybrany przez Was miesiąc.

Zapraszam do kontaktu poprzez facebook lub e-mail : [email protected] .

 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

32 komentarze

 1. Pingback: INSPI planner - dobra organizacja czasu - XaviLove

 2. Kalendarz jest tak piękny i gustowny, że jedyne co pozostało to wydrukować go na bardzo dobrej jakości papierze i udostępnienie do sprzedaży. Ja będę pierwszą klientką.

 3. Przecudny kalendarz ,wydrukowałam sobie i koleżankom ,jednak teraz przy zaznaczaniu zorientowałam się, że styczeń jest źle podpisany. Pozdrawiam.

 4. Brak mi słów … jest tak piękny <3
  Już poprany, teraz tylko trzeba wydrukować i z modwym twistem ruszyć w 2017 rok 🙂
  Pozdrawiam.
  mylittleempirefashion.blogspot.com

 5. killukitty Reply

  Cudowny pomysł! A grafika to mistrzostwo świata 🙂 Uwielbiam takie przedmioty 🙂

 6. W końcu będę mieć gdzie zapisać ważne rzeczy haha i jest to wyjątkowa sprawa! Może trzeba pomyśleć o współpracy! ✔

 7. ladystassie.blogspot.com Reply

  Ale świetny kalendarz! Jest on przykładem tego, że czasem mniej znaczy więcej, uwielbiam minimalizm. <3

Write A Comment