Moja droga / drogi Czytelniku , często pytasz mnie, czy od zawsze wiedziałam dokąd chcę iść. Powiem Ci szczerze, że nie wiedziałam – znałam tylko kierunek, którym chcę podążać. Moje cele, pragnienia i wartości choć zaznaczone w rozdziale przyszłości – wisiały bezwładnie  jakby w powietrzu, bo ciężko było przyporządkować je do konkretnej strony, określonego czasu i miejsca.

 

Cza­sem za­miast dro­gi, po­win­no się od­na­leźć osobę, która ją wskaże.

 

Nie łatwo jest znaleźć swoje miejsce nawet wtedy, gdy wiemy czego pragniemy. Czasem po prostu ktoś musi nas wziąć za rękę i poprowadzić lub  trzymając naszą dłoń być prowadzonym przez nas.

Samemu ciężko zdobyć świat, a niektóre z marzeń, takie jak rodzina, są przecież w samotności nie do zrealizowania.

Ja nie jestem samotna i podbijam mój świat każdego dnia. W plecaku niosę tonę wspomnień, a oczy kieruję w stronę wiecznego słońca, które wskazuje mi drogę. Moja droga nie jest jednak tak prosta, jak Ci się wydaje i nie prowadzi wiecznie z górki, ale jest niepowtarzalna i prowadzi tam, gdzie chcę iść.

 

W stronę mojego słońca – światła, które nigdy nie gaśnie.

długa koszula khaki na spacer z plecakiem

Jak Wam się podoba zestaw podróżniczki?

Bo tak też się w nim czuję, a właściwie poczułam w momencie, gdy zobaczyłam te zdjęcia. Jeansowe spodenki, luźna narzutka i plecak, z którym jestem nierozłączna. Chyba nigdy nie miałam w swojej szafie tak wygodnej „torby”, która pomieści wszystkie niezbędne przedmioty, które zabieramy na spacer. Łącznie z aparatem, pampersami, przekąskami… i wieloma innymi (nie)zbędnymi rzeczami.

 

Koszula: SheIn                  Plecak: Brytyjka.pl           Spodenki:  SheIn

plecak worek krótkie jeansowe spodenki ciążowe krótkie spodenki stylizacja ciążowa krótkie spodenki

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

36 komentarzy

 1. Bardzo ładna stylizacja. Podoba mi się taki styl. Brzuszka w ogóle nie widać 😀

 2. Ja niestety nie wiem, w jakim kierunku chcę podążać. I cały czas o tym myślę. Co nie oznacza stania w miejscu. Realizuję wcześniej przyjęty cel. Tylko cieszy… jakoś mniej.
  Fajna stylizacja, takka lekka i młodzieżowa.

 3. Miałam tak samo, wiedziałam , w którym kierunku chcę podążać ale moje plany zmieniały się po drodze, bo przecież i życie się zmienia 🙂 A stylizacja piękna <3

 4. Oj, to jest chyba moja ulubiona stylizacja na Twoim blogu! Prezentujesz się w niej nieziemsko, bardzo w moim stylu! A droga, którą chciałabym podążyć… Na razie też znam jedynie kierunek, nic bardziej konkretnego 🙂

 5. Ślicznie wyglądasz, w szczególności spodobał mi się Twój plecaczek! Chociaż cały zestaw podróżniczki jest super 🙂

 6. Mama notuje Reply

  Przepraszam, że nie na temat ale na telefonie wszędzie tam gdzie są polskie litery wyświetla mi się kratka i ciężko sie przez to czyta

 7. Temat życiowej drogi to moja pasja. Fajnie, że go poruszyłaś i cieszy mnie, że znalazłaś odpowiedż na swoje pytania. Lubię czytać takie pewne siebie wyznania ludzi, którzy odnaleźli sens swojego życia, szczególnie, że pomoc w jego odkrywaniu to moja droga i moja życiowa misja 🙂

  • Tak! Jest mega pakowny 🙂 Na zdjęciach akurat lżejszy o aparat, który jest w rękach fotografującego mnie męża 😉

 8. Najważniejsze to odnaleźć drogę, którą chce się podążać, a wtedy wszystko się ułoży!

 9. Oj Kochana dzisiaj to bym chciała żeby tak wziął mnie ktoś za rękę i poprowadził..;/ Łażę po omacku i to jeszcze jestem na życiowym zakręcie:( Ale może jutro będzie lepiej..

 10. Nieźle to ugryzłaś w słowach 🙂 Faktycznie jest coś w tym prawdy, zestaw podróżnika mi się kojarzy ale fajny zestaw!
  Super wyglądasz i te zdjęcia są bardzo z klimatem.

  —————————
  http://fashionelja.pl

 11. Twoje słowa są takie magiczne, w połączeniu z klimatycznymi zdjęciami dają cudowny efekt 🙂

Write A Comment