Poszukiwanie prezentu dla bliskich to trudna przeprawa przez gąszcz proponowanych nam produktów. Jeśli osoba przez nas obdarowywana ma konkretne hobby bądź zainteresowania – dużo łatwiej znaleźć nam dla niej prezent. Dowiadujemy się wtedy, co by jej się najbardziej przydało, bądź kupujemy jakąś nowość.
Dużo trudniej znaleźć prezent dla kogoś, kto nie wie czego pragnie bądź ma już wszystko! W końcu przysłowiowa „ gwiazdka z nieba ” najlepiej sprawdziłaby się w takich sytuacjach, ale dobrze wiemy, że jest nieosiągalna. Wtedy zaczynamy przeglądać różne strony internetowe w poszukiwaniu ciekawych, oryginalnych i nietuzinkowych prezentów. Ja trafiłam na stronę : https://mygiftdna.pl/ która oferuje nam szereg uniwersalnych produktów zarówno dla kobiet i mężczyzn.Opcji wyboru prezentu jest wiele. Najciekawsze wybory znajdziemy w kategorii „Bestsellery”, ponieważ zostają umieszczone w niej automatycznie prezenty najczęściej kupowane przez klientów. Z tego względu wiemy, co jest najpopularniejsze i najchętniej wybierane.
Tutaj na pewno znajdziemy gwiazdkę z nieba : kubki, kalendarze, okładki gazet czy mozaikowe obrazy ze zdjęć, jest ich mnóstwo, a każdy z tych prezentów należy odpowiednio dobrać do osoby obdarowanej, choć zdążają się wyjątki.


Dla osoby, która wcześniej nie korzystała z żadnego terminarza, możemy sprezentować kalendarz z humorystycznym cytatem „Sekretne plany dominacji na światem”. W środku każdy dzień (z wyłączeniem sobót i niedziel) ma swoje osobne strony, dlatego wszelkie zaplanowane spotkania, wydatki czy rzeczy do zrobienia się na nich zmieszczą.. (Polecam – super gadżet każdej blogerki!! )


Prezentem bardziej humorystycznym będzie okładka gazety. W końcu każdy chciałby kiedyś widnieć na pierwszej stronie! Tutaj mamy do tego okazję. Ponadto możemy wybierać tematykę gazety między urodowymi, politycznymi czy gospodarczymi. Na drugiej stronie zostanie zamieszczony artykuł przez nas napisany.


Prezent bardzo sentymentalnym będzie obraz składający się z wybranych słów opisujących obdarowanego. Możemy z nich wybrać kilka rodzajów kształtów o różnej kolorystyce. Każdy z tych prezentów jest odpowiedni zarówno dla kobiety i mężczyzny.

A Tobie co się spodobało najbardziej? 

szczery usmiechmzgiftdna


gwiazdkę z nieba


sukienka zipper shein

sukienka Sukienka : SheIn (tutaj) 

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

8 komentarzy

 1. Mają naprawdę ciekawy asortyment, fajnie sprawić komuś radość takim prezencikiem. 🙂

 2. Śliczną masz sukienkę, ładnie Ci w różowym i uwielbiam tulipany 🙂
  Fajny mają asortyment. Z pewnością każdy znajdzie to czego szuka 🙂
  Poklikaj u mnie jeśli możesz w najnowszym poście

  ———————————
  http://fashionelja.pl

 3. Bardzo podoba mi się, że mają podział prezentów ze względu na to kim jest dla nas osoba, to zdecydowanie ułatwia szukanie, choć jest tego tyle, że ciężko byłoby mi się zdecydować 😉

Write A Comment