Na wybiegach ponownie zagościły cekiny, które niewątpliwie przyciągają uwagę i dodają modelkom blasku. Choć zazwyczaj kojarzymy je z wieczorowym wyjściem, tak naprawdę spełniają swoją rolę zarówno w dzień, np w postaci dodatku na bluzce, torebce, czy kurtce.

Kiedyś byłam ich oddaną fanką i polowałam na wszystkie możliwe świecidełka. Do dziś pamiętam, jak oszalałam na punkcie cekinowych leginsów, które nosiłam z oddaniem mimo, że cholernie gryzły.

A teraz?

Wielu ludziom cekiny kojarzą się z tandetą i tanim wyglądem… Czy rzeczywiście tak jest? Niekoniecznie, wystarczy je po prostu dawkować z głową. A więc jeśli stawiasz na cekinową sukienkę, nie dobieraj do niej cekinowej torebki czy butów. Dawkowanie materiału pokrytego błyszczącymi i migoczącymi w świetle blaszkami jest niezwykle ważne. I to właśnie ta umiejętność sprawi, że zamiast tandetnie, będziesz wyglądać olśniewająco.

 Photographer: SARAH ELIZABETH BRICKEY
Photographer: SARAH ELIZABETH BRICKEY
Przygotowałam dla Was małą wishlistę, dzięki której kupicie swoją wymarzoną cekinową sukienkę w atrakcyjnej cenie. Ja również zamówiłam jedną z nich, jak myślicie, KTÓRĄ WYBRAŁAM?

sukienki z cekinami gdzie kupić

1.Tutaj       2.Tutaj      3.Tutaj      4.Tutaj       5.Tutaj      6.Tutaj      7.Tutaj      8.Tutaj

Prawda, że ceny zaskoczyły Cię pozytywnie?  

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

6 komentarzy

  1. Piękne są te suknie, zwłaszcza pierwsza i ostatnia z Twojej listy. 🙂
    Ja z cekinami nigdy nie romansowałam, ale chyba się w najbliższym czasie skuszę w jakimś delikatnym wydaniu. 🙂

  2. Cekiny to trudny temat w kwestii ubrań – można łatwo przesadzić i wyglądać jak dyskotekowa kula. 😀 Mi dlatego najbardziej podobają się krótkie i najlepiej z długimi rękawami, o prostym kroju za to z całą masą cekinów w jednolitym kolorze. 😀 Najlepszy – butelkowa zieleń. <3

Write A Comment