Nie ma nic lepszego, jak prażące mocno słońce i podmuch chłodnego wiaterku na rowerze.
Na rowerze? Tak.
Bo czy ciężarne są skazane na siedzenie w domu lub tyko i wyłącznie na spokojne spacerowanie? Ależ gdzie tam!
Ja należę do osób, które nie lubią chodzić. Kocham rower,rolki… .
I mimo siódmego miesiąca stanu błogosławionego nie odmawiam sobie tych przyjemności. Teraz póki brzuszek nie jest jeszcze jakiś ogromny – korzystam.
Rower jest znakomitą formą sportu dla ciężarnych, można na bieżąco kontrolować tempo i intensywność jazdy. Powinno się jednak unikać polnych, nierównych dróg, bo takie turbulencje rzeczywiście mogą wpływać niekorzystnie na dziecko.
Na dzisiejszy wypad wybrałam zwiewną idealną na tę pogodę sukienkę/tunikę znakomitej projektantki Dorothy Perkins – uwielbiam ją. Jednak krótkie spodenki pod spód są zdecydowanie konieczne, jeśli ktoś nie chce świecić gołym tyłkiem ;-).

Dzień naprawdę przyjemny. Nawet udało się złapać pierwsze promienie słoneczka i nieco zarumienić skórę 🙂 Ach, pierwszy rok będę takim strasznym bladziochem!

 Sukienka : Dorothy Perkins 
Japonki: Deichmann 
Okulary: Centrum Chińskie 
Torebka: Second Hand
Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

11 komentarzy

 1. Wybacz ze komentarz poza notką 😉 Ciekawa sprawa tych szablonów, ale jednak chyba rzeczywiście dla osób z jasnymi brwiami. Muszę się za nimi rozglądnąć.

 2. Jestem jak najbardziej za aktywnym spędzaniem ciąży. Mnie to niestety nie zostało dane, z uwagi na problemy już od samego początku ciąży (chociaż przed ciążą biegałam dość intensywnie, przez ostatnich 9 miesięcy musiałam o tym zapomnieć), ale dla dziewczyn które nie mają problemów zdrowotnych jest to jak najbardziej korzystne i ponoć też pomaga przy porodzie:-)

 3. A ja się zastanawiam gdzie ten brzuszek?!
  Ślicznie wyglądasz, promieniejesz 🙂

  Szczęśliwego rozwiązania i szerokości 🙂

  P.S. masz rację, jeśli nie zamieszka się z facetem niemal od razu to nie ma szans aby go poznać i oduczyć "kawalerskich" nawyków – porozrzucanych skarpetek i innych takich bardzo denerwujących bzdurek 🙂 Ja swojego cały czas staram się nauczyć,ale opornie mu idzie 🙂

 4. no i słusznie 🙂 Już wielokrotnie słyszałam, że jeśli ktoś ćwyczył/biegał robił cokolwiek przed ciążą to i podczas jej trwanie może to kontynuować.

 5. Super! Te stereotypy, że kobieta w ciąży tylko "leży, je i marudzi" są naprawdę żenujące, choć w przeważającej większości tak to właśnie wygląda 😉 Moja znajoma nawet biegała w ciąży (i to nie tylko w tych pierwszych miesiącach) i czuła się świetnie! Oczywiście wszystko z głową i pod okiem lekarza 🙂

 6. Jasne, że nie choroba 🙂 Jeśli tylko ciąża nie jest zagrożona to można funkcjonować niemalże tak samo, jak wcześniej 🙂

 7. Och z nieba spadłaś mi z tym blogiem! Bo moja mama jest 4-5 miesiąc i prawdopodbnie będę mieć siostrzyczke! Zgadzam się że ciąża to nie choroba,tylko musze to mamie powiedziec 🙂

  Zapraszam na
  the-dark-power.blogspot.com

Write A Comment