Po raz kolejny próbuję stanąć na wysokości zadania mającego nazwę BLOG i po raz kolejny podejmuję próbę wystartowania na tym portalu. Czy po raz kolejny mi się nie uda i blog wyląduje w koszu lub pójdzie w zapomnienie? Okaże się.
Nie, to nie przez to, że mi się odechciewa. To nie tak,że blog to chwilowa zachcianka, którą wystarczy zaspokoić wpisaniem nowej nazwy i kliknięciem załóż. Ja po prostu nie umiem się tu zadomowić. Nie potrafię odnaleźć się w tym całym blogowym, nowoczesnym świecie. Kiedyś blogowanie wydawało się być znacznie prostsze, a teraz? Wyzwanie. 
Ale spróbujemy podjąć je po raz kolejny! 
Spróbujemy się nie poddać.
Wracam do buszowania po szablonach, może uda mi się jakoś rozszyfrować te poukrywane tajniki edycji wyglądu bloga.

Author

Matka, żona, fotografka, modelka i blogerka w jednym

8 komentarzy

  1. ja tez dlugo zastanawialam sie nad blogiem, troche to trwalo ale jest i jak na razie nie zamierzam przestac 🙂 Zobaczyz, teraz Cie to wciagnie, bedziesz miala coraz wiecej rzeczy i sytuacji do opisania 😉 Duzo zdrowka i zapraszam do nas w wolnej chwili mamailaura.blogspot.com

  2. Życzę powodzenia. Ja osobiście nie umiem prowadzić bloga, ale cieszy mnie fakt, ze są osoby, które z niecierpliwością czekają na nowy wpis:) Dasz rade:)
    I usuń weryfikację obrazkową 😉

  3. Ja do swojego bloga zbierałam sie rok! Głównym powodem zwłoki był strach przed tym że bedą to totalne bzdury…i tak naprawdę zrobię z siebie tylko idiotkę 🙁 Teraz wiem, że pisze go na pierwszym miejscu dla siebie! Jeśli komuś się spodoba, będzie nam bardzo miło. Jeśli nie kiedyś będe miała piękną pamiątkę 🙂 Pozdrawiamy!!!

Write A Comment